Previous Next

O konferencji


Coroczna konferencja code::dive, jest wydarzeniem w pełni bezpłatnym, sponsorowaym przez Wrocławski oddział NOKII. Gromadzi wokół siebie entuzjastów oprogramowania z Polski i z zagranicy.

Głównym przesłaniem konferencji jest dzielenie się wiedzą, tworzenie wspólych platform, które w przyszłości pozwolą na przekraczanie barier i osiągnięcia celów, które na dziś wydają się niemożliwe do osiągnięcia w i tak już zaawansowanym cyber świecie. Rozwój jednostki jest dla nas kluczowy, dlatego co roku staramy się, żeby kolejna odsłona konferencji była kolejnym krokiem milowym w naszym rozwoju.

 

Jako pracownicy-organizatorzy, Wrocławskiego oddziału NOKII, chcemy, żeby nasza konferencja na stałe zapisała się w światowych kalendarzach IT. Tylko w zeszłym roku mieliśmy okazję gościć tak znane osobistości ze świata C++ jak: Andrei Alexandrescu, Dan Sacks, Ulrich Drepper, ponadto w pierwszej edycji pojawili się Scott Meyers, Venkat Subramaniam.

 

Nie pozostajemy również obojętni wobec wszystkich lokalnych gwiazd i zachęcamy je do uczestnictwa w konferencji, budując „Poland’s IT hub”. Jesteśmy dumni, że Nokia Wrocław, kreuje przyszłość lokalnego rynku IT i dlatego w tym roku chcemy wszystkim zaoferować jeszcze więcej:

  • Prezentacje, w których rozpoczniemy od C++17, następnie dowiemy się jak programować szybciej, bezpieczniej i efektywniej aż ostatecznie zastanowimy się, jak najlepiej zoptymalizować kompilatory,
  • Interesujące panele dyskusyjne, będziemy mieli okazję na Q&A’s. To co wszyscy kochamy, pytania, które w końcu znajdą swoje odpowiedzi u ekspertów,
  • Lighting speeches, które są nowością ale pozwalają wszystkim, na prezentację krótkiego materiału, który może w przyszłości okazać się odkryciem kolejnego stulecia.

 

Pozostańcie z nami, trzecia edycja już w listopadzie!

Nasz cel jest jeden, kolejna niesamowita odsłona code::dive:

1500 uczestników

40 sesji

35 prelegentów

64 godzin

Prelegenci


Z ogromną przyjemnością potwierdzamy tegoroczne gwiazdy, które zaszczycą nas swoją obecnością podczas trzeciej edycji konferencji:

Więcej informacji już wkrótce...

Galeria


Previous Next
 
city