Previous Next

code::dive 2016 już za nami! Dziękujemy że byliście z nami.

O konferencji


Coroczna konferencja code::dive jest w pełni bezpłatnym wydarzeniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz polskich konferencji IT. Gromadzi ona wokół siebie lokalnych entuzjastów oprogramowania z Polski jak i z zagranicy, tworząc niepowtarzalną atmosferę wspierającą wymianę doświadczeń między uczestnikami.

Podstawowym celem konferencji jest zgromadzenie jak największej liczby ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie programowania oraz pokazanie nowych trendów w świecie IT. Taka mieszanka różnych doświaczeń powoduje eksplozję nowych pomysłów w dziedzinie IT i pobudza do myślenia o rzeczach jeszcze niedawno nierealnych do wykonania.

 

Naszą ideę konferencji wsparły już znane osobistości ze świata C++ takie jak: Andrei Alexandrescu, Dan Sacks, Ulrich Drepper, Scott Meyers, oraz wielu innych, takich jak Venkat Subramaniam wygłaszając swoje wykłady we Wrocławiu. Dzieląc się przy tym doświadczeniem i praktycznym podejściem do poruszanych problemów.

 

Dodatkowym celem konferencji jest wspieranie lokalnych i entuzjastów programowania, których zachęcamy do dzielenia się swoją wiedzą, budując tym samym „Poland’s IT hub”.

Jesteśmy dumni z faktu, że co roku otrzymujemy pozytywne komentarze na temat organizacji konferencji jak również poruszanych tematów, dlatego chcemy oferować jeszcze więcej na jeszcze wyższym poziomie.

 

Pozostańcie z nami i widzimy się na kolejnej edycji!!!

Galeria


Previous Next
 
city