Previous Next

O konferencji


Coroczna konferencja code::dive, jest wydarzeniem w pełni bezpłatnym, sponsorowaym przez Wrocławski oddział NOKII. Gromadzi wokół siebie entuzjastów oprogramowania z Polski i z zagranicy.

Głównym przesłaniem konferencji jest dzielenie się wiedzą, tworzenie wspólych platform, które w przyszłości pozwolą na przekraczanie barier i osiągnięcia celów, które na dziś wydają się niemożliwe do osiągnięcia w i tak już zaawansowanym cyber świecie. Rozwój jednostki jest dla nas kluczowy, dlatego co roku staramy się, żeby kolejna odsłona konferencji była kolejnym krokiem milowym w naszym rozwoju.

 

Jako pracownicy-organizatorzy, Wrocławskiego oddziału NOKII, chcemy, żeby nasza konferencja na stałe zapisała się w światowych kalendarzach IT. Tylko w zeszłym roku mieliśmy okazję gościć tak znane osobistości ze świata C++ jak: Andrei Alexandrescu, Dan Sacks, Ulrich Drepper, ponadto w pierwszej edycji pojawili się Scott Meyers, Venkat Subramaniam.

 

Nie pozostajemy również obojętni wobec wszystkich lokalnych gwiazd i zachęcamy je do uczestnictwa w konferencji, budując „Poland’s IT hub”. Jesteśmy dumni, że Nokia Wrocław, kreuje przyszłość lokalnego rynku IT i dlatego w tym roku chcemy wszystkim zaoferować jeszcze więcej:

  • Prezentacje, w których rozpoczniemy od C++17, następnie dowiemy się jak programować szybciej, bezpieczniej i efektywniej aż ostatecznie zastanowimy się, jak najlepiej zoptymalizować kompilatory,
  • Interesujące panele dyskusyjne, będziemy mieli okazję na Q&A’s. To co wszyscy kochamy, pytania, które w końcu znajdą swoje odpowiedzi u ekspertów,
  • Lighting speeches, które są nowością ale pozwalają wszystkim, na prezentację krótkiego materiału, który może w przyszłości okazać się odkryciem kolejnego stulecia.

 

Pozostańcie z nami, trzecia edycja już w listopadzie!

Nasz cel jest jeden, kolejna niesamowita odsłona code::dive:

1500 uczestników

40 sesji

35 prelegentów

64 godzin

Prelegenci


Z ogromną przyjemnością potwierdzamy tegoroczne gwiazdy, które zaszczycą nas swoją obecnością podczas trzeciej edycji konferencji:

Więcej informacji już wkrótce...

Błyskawiczne wystąpienie


Podczas ubiegłorocznej konferencji pojawiły się pytania związane z krótkimi prezentacjami. W odpowiedzi na Wasze sugestie dołączamy do programu kolejnej konferencji blok błyskawicznych wystąpień.

Błyskawiczne wystąpienie (ang. lightning talk) to krótka, kilkuminutowa prezentacja. Pozwala w zaledwie chwilę podzielić się swoim tematem bądź pomysłem na forum konferencji.

 

Jeśli masz pomysł na krótką przemowę, którą chcesz przedstawić uczestnikom konferencji, lub chciałbyś ich zapalić do jakiegoś projektu, to błyskawiczne wystąpienie jest właśnie dla Ciebie!

 

Galeria


Previous Next
 
city